poniedziałek, 29 stycznia 2018

Zaful - moja lista życzeń

  Cześć!
 Z pewnością nie jedna z Was otrzymała już nie raz propozycje współpracy. Do mnie też trafiają takie propozycje. Nie wszystkie mi odpowiadają, nie ze wszystkich korzystam, ale tym razem pomyślałam, że spróbuję. Zawsze przecież mogę zrezygnować. 
Jak się już domyślacie, będzie lista życzeń, czyli krótko mówiąc wybieram ciuchy, które mi się podobają i je Wam przedstawiam. Często jest też tematycznie, albo Sylwester, Karnawał, albo zbliżające się Walentynki, albo jeszcze coś innego. Postaram się co nieco wybrać zgodnie z tematem, chociaż szczerze uważam, że taki przedstawiony wyżej długi golf, może być również odpowiednim ubraniem, np. na randkę albo wieczór i można w nim wyglądać bardzo kobieco, co zresztą pokazała nam niedawno Sivka, na przykład, występując w czarnym swetworze i podkolanówkach.


Hey!
 Certainly not one of you has received cooperation offers more than once. I have such proposals for me. Not all of them answer me, I do not use them all, but this time I thought I would try. I can always give up. As you already guessed, there will be a wish list, i.e. in short, I choose clothes that I like and present to you. Often it is also themed, either New Year's Eve, Carnival, or upcoming Valentine's Day, or something else. I will try to choose something a bit according to the subject, although I honestly think that the long golf presented above can also be a suitable clothing, for example a date or evening and you can look very feminine in it, as Sivka has recently shown us, for example, appearing in a black sweater-sack and knee-length socks.
discount code: ZAKIRA

Ps. Jeśli coś Wam wpadło w oko, to żeby lepiej zapoznać się z wybranym towarem należy kliknąć w zdjęcie, co przekieruje Was na stronę produktu.

Do następnego!
Pa!

19 komentarzy:

 1. Wszystkie rzeczy są fajne:))Pozdrawiam serdecznie i udanej współpracy życzę:)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe rzeczy wybrałaś. Swetry mi wpadły w oko.
  Pozdrawiam serdecznie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że swetry przypadły Ci do gustu :)
   Dziękuję pięknie :)

   Usuń
 3. Ciekawe propozycje! Świetne sweterki :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawe mają ciuchy:))
  Owocnej współpracy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niektóre ładne, rzeczywiście, ale nie nastawiam się zbytnio, zobaczę jak będzie :)
   Dziękuję Ci Edi! :)

   Usuń
 5. Zaful ma świetne rzeczy, śliczne sweterki:)

  OdpowiedzUsuńDziękuję wszystkim za odwiedziny i komentarze. Jeśli spodobał Ci się mój blog to go zaobserwuj. Odwdzięczę się tym samym. I nie musisz zostawiać linków, zaglądam do wszystkich którzy mnie odwiedzają.

Obserwatorzy